Imala sam resekciju 2 desno proslo je vec 5 dana, i dalje imam velike bolove, cak mi se cini da me boli i taj zub, cak mi ni tablete protiv bolova ne pomazu. Pa me interesuje da li je to normalno ili definitivno nije nesto uradjeno kako treba?

    Odgovoreno: 29. 09. 2021.

Komentari na pitanje: #188889

    • Maja Rakić 29. 09. 2021.

      Bila na kontroli, rana ok, snimak isto a bol i dalje ne prestaje. Navodno kao bice mi bolje kad se skinu konci ali meni bas i ne deluje jer bas imam jak bol u tom zubu i dalje. Sta bi po vasem misljenju mogao da bude problem? Unapred hvala