Pozdrav, Bijele plombe su mi se pocele ljustiti na 2 zuba. Gornji sloj plombe kao da se skupio a na nekim dijelovima se oljustio u potpunosti te su ti dijelovi sada crne boje. Popravke su rađene prosle godine.

    Odgovoreno: 25. 08. 2021.

Komentari na pitanje: #187329

    • Kristina Jovanović 25. 08. 2021.

      Dobar dan. Imam 21 godinu u Januaru mjesecu sam imala spontani i trudnoća je otišla sama. Pronaśli su mi ešerihiju ci i nje sam se riješila. Sada već 2 mjeseca radim na bebi i ništa se ne dešava. Bila sam kod ginekologa na pregledu jer sam primijetila sekret i neprijatan miris. I dao mi je vaginalete koje su riješile problem ostalo je sve u redu. Međutim menstruacija mi kasni već 5 dan imamla sam zatvor i posle odjednom proliv. Da li je to možda uzrok vaginaleta ili moguća rana trudnoća, danas sam bila kod svog dokotora i rekao mi je da vaginalete ne mogu uticati na ciklus i da uradim test. Radila sam kućni pre 3 dana i bio je negativan i danas beta hcg test i on je negativan. Pa da li sam možda požurila sa testom ili beta test može odmah posle par dana pokazati trudnoću? Hvala