Postovani,

    Radjena mi je revizija lecenja kanala korena petice i sestice pre 8 meseci. Mozete li mi reci na osnovu prilozenog rtg da li je dobro uredjenja? Snimak je uradjen danas.Hvala

    Odgovoreno: 05. 04. 2021.
    • Na zadnjem korenu 6ice, kanal nije dobro napunjen tj. preforsiran je i to treba apsolutno korigovati, jer tako ne moze da ostane dugorocno. Na ostalim korenovima izgleda korektno, uz prisustvo periapikalnih procesa za koje ne znam da li su bili i pre lecenja korenova.