Postovani, da li impaktirani zubi (sva 4 umnjaka + prekobrojna impaktirana petica) mogu da uticu na hormone, na neravnotezu hormona? Na snimku se vidi da imaju ciste, mada nisu pod upalom. Hvala

    Odgovoreno: 05. 12. 2020.

Komentari na pitanje: #175336

    • Postovani, kada sam pomenula neravnotezu hormona, konkretno sam mislila na opadanje kose izazvano nekim hormonskim disbalansom ili bas tim impaktiranim zubima? Samo me zanima da li ovakvi zubi mogu da se vezu sa problemima sa kosom (traje godinama). Ne bole, stanje je otkriveno na snimku. Hvala mnogo.