Poštovani, polomio sam plombu na gornjoj prednjoj jedinici koja je stojala 5 godina. Pošto treba da stavim fiksnu protezu koje je najbolje rešenje za tu jedinicu. Navedeni zub sam polomio sa 8 godina i od tada sam promenio između 7-8 plombi. Pošto sutra idem kod stomatologa da li će on moći privremeno da mi stavi plombu.

    Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 25. 05. 2020.

Komentari na pitanje: #169936

    • Poštovani, da li je moguće staviti bezmetalnu krunicu na tu jedinicu i tek onda staviti fiksnu protezu?