Poštovani, imam 18 godina. Pre nedelju dana je počelo da me boli u prednjem delu vrata a kasnije i grlo da me boli bez kašlja. Danas mi je član porodice fotografisao usnu duplju i vidi se da mi izbijaju oba gornja umnjaka tj. vidi se kako probijaju kroz desne. Da li je izbijanje umnjaka uzrok bola grla?

    Da li je i kada je potrebno da se javim stomatologu, pošto velika većina sada ne radi zbog vanrednog stanja.

    Pozdrav.