Postovani, interesujem se za ispravljanje zuba aoo metotom, tj. Ubrzanom ortodoncijom. Ova metoda se vec dugo primenjuje na zapadu a radi se i u hrvatskoj. Zanima me da li se ova metoda praktikuje u srbiji i da li ostavlja neke nezeljene posledice i koje?

    Odgovoreno: 11. 03. 2015.
    • Poštovani,
      Tu metodu upravo ja primenjujem vec nekoliko godina, nisam cuo da je jos neko primenjuje u srbiji. Metoda je vrlo efikasna jer se skracuje nosenje ortodontskog aparata na 6-8 meseci. Pogledajte sajt www. Medikdent. Com i eventualno zakazite pregled.