Postovani, mojem suprugu su zubi u katastrofalnom stanju. Dakle potrebno je sve menjati, zapravo interesuje me koje su metode koje on moze raditi da bi imao sve nove i zdrave zube i koja je cena? Hvala vam

    Odgovoreno: 09. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Potrebno je najpre videti sta se od postojecih zuba moze sacuvati, zatim utvrditi raspored preostalih zuba, stanje potpornog aparata (da li ima paradontoze itd) , pa tek onda napraviti plan lecenja. Pogledajte sajt www. Medikdent. Com i eventualno zakazite pregled.