Postovanje, imam 19 godina i po ustima mi stalno izlazu aftne, veoma su bolne i traju do 10 dana, nista ne koristim i ne pijem za to, prodje samo od sebe. U toku jednog meseca izadju 2, 3 aftne. Zanima me od cega mi stalno izlazu te aftne. Redovno perem zube i vodim racuna o higijeni usta. Pozdrav

    Odgovoreno: 27. 01. 2015.
    • Poštovani,
      Tacan uzrok pojave afti se ne zna, najverovatnije je multifaktorijalni uzork (stres, hormonski disbalans, pad imuniteta. . .) . Obzirom da cesto imate tegobe preporucujem da se javite specijalisti za bolesti usta, koji ce vam prepisati terapiju u cilju brzeg zalecenja.