Postovani, hteo sam da vas pitam. Posto treba da skinem iz uveta potkozno tkivo, poslali su me na stomatoloski fakultet da snimim taj deo. Pa moram da vadim analize kreatina, uree i kalijuma. Pa sam hteo da znam kakve veze ima to sa snimkom na stomatol. Fakult. Tacnije uvo u oba pravca da se viidi dokle dopire to tkivo. Sta ako nije taj rezultat nije ok. Ako ima manje ili sta vec. Jel se pije nesto pa ponovo. E4to samo to, neznam cemu to sluzi!! Hvala unapred!!

    Odgovoreno: 25. 04. 2014.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da ce se intervencija raditi u opštoj anesteziji pa samim tim su trazeni nalazi neophodni. Sto se tice snimka, niste naveli kakav snimak se trazi pa ne mogu komentarisati. Najbolje je da porazgovarate sa nadleznim hirurgom i trazite pojasnjenje.