Dobar dan, imam problem sa upalom zivca ispod navlake. (1-l - dolje) gnjojna kesica je pocela da se pojavljuje prije 3 mjeseca. Radio sam operaciju tj punnjenje kanala i ponovo isto. Posto sam trenutno na putu i vracam se kuci za nekih 15 da li je pametno uzimati antibiotike da se to smiri iako me ne boli samo pulsira. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 18. 03. 2014.
    • Poštovani,
      "gnojna kesica" se ne moze resiti samo punjenjem kanala korena zuba. Uzimati antibiotike tokom 15 dana ne preporucujem, jer mozete napraviti vecu stetu za organizam nego korist. Javite se negde da vam zub "otvore" pa kada budete imali vremena resavajte trajno.