Postovani, izvadila sam zub pre par meseci, ali mi je ostao koren ispod. Posto imam mnogo veliki strah od zubara nisam isla odmah posle tog 'amaterskog' pokusaja vadjenja zuba nego sam cekala nekoliko meseci, pa je taj deo koji je ostao poceo da me boli i da mi pravi otok na vratu. Otisla sam kod zubarke i rekla mi je da moram da vadim dva korena, zanima me posto sam od svih cula da je bolno, kako se to radi i da li boli vadjenje korena zuba? Pozdrav

    Odgovoreno: 15. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Bez pregleda ne mogu nista konkretno reci ali u nasoj ordinaciji primenom posebne vrste anestezije i uz prisustvo anesteziologa, gde se ne secate nicega niti osecate bol, moguce je sve izvesti na vrlo komotan nacin. Pacijenti kao vi vrlo cesto traze takvu intervenciju. Pogledajte sajt www. Medikden. Com i eventualno zakazite pregled.