Postovani, umnjak me muci vec dve godine, i danas mi je zubar rekao da bi trebao da se izvadi hiruskim putem. Pretrazivala sam internet i uplasila se kada sam procitala da je jedna devojka umrla jer je imala lupus, a zubar to nije znao. Ja sam pre 2 meseca radila kks, crp, lipitogram, urin, suk, elektrolite, hepatogram, ast, alt, ggt. I sve je bilo u redu. Ja nemam lupus, ali se bojim sad da idem, da se nesto ne iskomplikuje. Da li vi mislite da je bezbedno, ako mi je sve gore navedeno uredu? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 27. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Svaka hirurska intervencija nosi izvestan rizik ali to ne znaci da se ne treba operisati. Komplikacije su sastavni deo hirurskog posla, ali je bitno da hirurg zna da ih uspesno resi. Pogledajte sajt www. Medikdent. Co. Rs i eventualno zakazite pregled.