Imam 21. Godinu i imam blago izbacena prednje zube gornje vilice. Htela sam da nosim fixnu ali mi je oralni hirurg rekao da nije problem u mojim zubima vec u tome sto mi je izbacena cela vilica. Molim vas mi recite da li moza nekakva proteza da popravi stvari? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 10. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Proteza moze samo delimicno da "maskira" celokupni izgled vaseg lica. Ako se zaista radi o izbacenoj vilici onda treba da znate da je estetika samo jedan segment koji se primecuje a da kasnije dolazi do ostecenja vilicnih zglobova, pojave parodontoze na zubima itd. . Te je svakako preporuka da se deformitet operise.