Postovani, zanima me koja metoda bijeljenja zuba je efikasnija i koja manje steti zubu, lasersko bijeljenje u ordinaciji ili bijeljenje pomocu tzv. Kalupa naravno uz pratnju stomatologa?? Da li smijem uraditi bijeljenje u toku dojenja jer sam se porodila prije mjesec dana? Xvala, pozz. . .

    Odgovoreno: 21. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Efikasnije i bolje je pod nadzorom stomatologa mada i tu ima raznih metoda tj. Kod manje kvalitetnih gelova za beljenje dolazi do osetljivosti zuba na toplo-hladno u vremenskom periodu od 10ak dana po beljenju. Preporucujem zato beljenje zoom tehnikom koja pokriva preko 50% trzista sad i vrlo je efikasna i bez pratecih negativnih posledica. Pogledajte sajt www. Medikdent. Co. Rs i eventualno zakazite pregled.