Pukao mi je zub gornja dvojka pre odlaska na sluzbeni put, i sada su krenuli bolovi. Jos 20 dana necu biti u mogucnosti da posetim stomatologa, ali se secam da su mi kod zubara stavljali neko ulje od koga prestaje bol. Da li mozete da mi kazete koje je ulje u pitanju da probam da ga pronadjem dok ne stignem u zemlju da ga popravim? Hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 27. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Po opisu najverovatnije je u pitanju hlor fenol kamfor odn. Solutio chlumsky ali vi to sami najverovatnije necete biti u mogucnosti da uradite, i ne znaci da ce se bolovi od toga umiriti. Savetujem da sto pre nadjete stomatologa i sanirate zube da se situacija ne bi pogorsala.