E ovako prije 2 godine sam dobila upalu misica na lijevoj strani iznad dojke to mi je jako smetalo da sam bila na magnetnoj kameri pri cemu su vidjeli da ima nekih povreda ali kao nije strasno,a ja osjecam zamor i po nekad ubrzan puls u gurlu sve je ok znaci Ekg voznja pod opterecenjem itd.da sam prije 5 ili 6 mjeseci dobila neke tablete za depresiju da li mogu znati da li je srce mozda misic ili depresija .izvinjavam se na pisanju jer zivim u swden da se nadam da ce te me razumjeti

    Odgovoreno: 28. 08. 2008.
    • Eho stres test srca kod urednog nalaza ukazuje da kardiovaskularni sistem (srce) dobro funkcioniše. Sigurno da kod Vas postoje druge smetnje što i sami konstatujete uzimanjem tableta za depresiju. Moj Vam je savet, da ako hoćete da se bolje osećate, obavezno nastavite sa fizičkim aktivnostima koje su odgovarajuće Vašim fizičkim mogućnostima. Ako u inostranstvu ne mogu da odrede Vaše optimalne fizičke mogućnosti kada dolazite u Srbiju u svakoj sportsko-medicinskoj ustanovi možete dobiti ove savete koji će Vam mnogo pomoći.