Postovani, imam 20 godina i problema sa viskom kilograma. Imam jako malo slobodnog vremena, zbog ucenja i obaveza na fakultetu. Planiram da od oktobra pocnem da treniram neku borilacku vestinu (veoma naporni treninzi). Nisam nista trenirala zadnjih 5 godina, pre toga sam trenirala 8. Moje pitanje da li mislite da mi je potredna lekarska kontrola pre pocetka treniranja? p.s. ja sam zdrava, a tata mi je bolovao od dijabetesa. Hvala

    Odgovoreno: 29. 07. 2008.
    • Za sve važi da pre aktivnog ili rekreativnog bavljenja fizičkom aktivnošću obavezno uraditi pregled kod specijaliste sportske medicine. On je u obavezi da Vam odredi Vaše aerobno -anaerobne sposobnosti.