Postovani! Posto dugo nisam igrao aktivno fudbal, nedavno posle rekreacije i prespavane noci, ujutro sam se probudio sa bolom u nozi, u predelu kolena, tj. Iznad lista noge, i zadnje loze. Mislim da je istegnuce ali sada je vec 2 nedelje otkad osecam bol, u čučećem stavu, i kada duze vreme sedim, pri ustajanju, mi stvara bol cela zadnja loza prema dole. Nisam bio kod lekara, bojim se da nisu ligamenti u pitanju, ili zadnja loza, da je nategnuta. Molim vas za vas savet, da li trebam snimati to, i koji lekovi bi bili funkcionalni za moj oporavak. Unapred hvala, pozdrav!

    Odgovoreno: 28. 11. 2010.
    • Poštovani,

      obavezno se javite specijalisti sportske medicine u vašem mestu. Uradite ehosonografski pregled kolena. Prema opisanim simptomima postoji mogućnost da se radi o istegnuću unutrašnjeg ligamenta kolena. Ova povreda se uspešno leči ako se na vreme javite lekaru.