Poštovani doktore imam 14 godina treniram vaterpolo. Zamolio bih vas da mi date nekoliko saveta. Koje vežbe smem da radim u ovim godinama, dali smem da dižem tegove, i od koliko kilograma. Ja radim dva puta dnevno vežbe istezanja sklekove i trbušnjake. Kakva treba da mi je ishrana, da bih imao što bolju mišićnu masu. Ijoš me interesuje, vaša procena moje visine. Visok sam 176 cm, otac 189cm, majka 176cm, biološka zrelost pazušnih jama 2 hvala

    Odgovoreno: 28. 11. 2010.
    • Poštovani,
      Predviđena konačna visina iznosila bi 192, 34 cm. Vežbe u teretani treba početi sa 15 godina. Sada je sasvim dovoljno jačati trbušne mišiće, raditi sklekove i vežbe za istezanje celog tela.