Ja vas molim da mi kazete cime bih mogao da mazem stopalo, povredio sam ga na takmicenju a treba da se spremam za balkansko prvenstvo. Boli me kada ga pomeram na dole. Povreda je nastala od udarca stopalom u lakat. Molim vas da mi sto pre odgovorite. Unapred hvala

    Odgovoreno: 28. 11. 2010.
    • Poštovani,

      na žalost nisam mogao ranije da vam odgovorim iz objektivnih razloga. Uradite ehosonografski pregled stopala, nakon toga, javite se specijalisti sportske medicine na pregled. Koristite masti bogate kamforom i heparinom; postoji mogućnost da vam to pomogne.