Imam povredu tj lomnjavu skocnog zgloba, imam 17 god. I polomila sam zkocni zglob sve je valjda u redu skinut je gips sada sam zavrsila 10 terapiju pa me zanima da li jos da radim terapije ili ne??? Odgovorite sto pre moguce. . . . Hvala

    Odgovoreno: 28. 11. 2010.
    • Poštovana,

      na žalost nisam mogao ranije da vam odgovorim iz objektivnih razloga. Mislim da je rehabilitacija posle preloma kratko trajala i da je najbolje da se javite specijalisti sportske medicine koji će na osnovu pregleda dati konačni sud. Oporavak posle ovakvih povreda je između 5 i 9 nedelja. Nastavite se terapijama.