Jeli moguće primiti hormon rasta i očektivati rezultate ako je primatelj već ušao u pubetet? I jeli se može primiti poslije puberteta i očekivati rezultate?

    Odgovoreno: 09. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Ne bih savetovao da uzimate hormon rasta. Dosadašnji rezultati kod dece u preadolescenciji i adolescenciji nisu baš ohrabrujući. Savetujem vam, ako je dete u prepuberteskoj fazi, da se bavi sportom (plivanje, atletika) , a ako je u pubertetu, onda košarka ili odbojka.