Molim vas da mi pomognete. . Prije otprilike tri sedmice sam istegnuo unutrasnje ligamente koljena. Kako lijeciti takve povrede bez odlaska u bolnicu? Koliko ce trebati? Da li ce samo mirovanje i masiranje pomoci?

    Odgovoreno: 04. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Morate uraditi ehosonografski pregled kolena, ili mri (magnetnu rezonancu) . Bez toga, i pregleda kod specijaliste sportske medicine, teško je dati savet koji će imati neki veći efekat. U svakom slučaju, jačajte mišiće butine - aktivne stabilizatore kolena. Povrede kolena pripadaju grupi najtežih povreda kod sportista, zbog toga poslušajte moj savet.