Postovani imam problem prilikom dizanja tegove kroz ruke mi prolazi kao struja i nemogu da zavrsim vezbu to mi je pocelo pre dva dana imam 18 god

    Odgovoreno: 04. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Postoji mogućnost da radite sa većim težinama i da su ponovljanja veća od stvarnih vaših mogućnosti, da nemate jasno definisanani program rada u teretani (to je obaveza) , da ste kod dizanja tegova napravili neki nepravilni pokret i da je došlo do povređivanja. Savet: javite se specijalisti sportske medicine u vašem mestu.