Molim vas da mi posaljete plan ishrane. Inače treniram kosarku vec 5 godina. Teninzi su mi u 20 casova. Pa me zanima plan ishrane prije i posle treninga i sta da koristim od dodataka posto se puno znojim tokom treninga.

    Odgovoreno: 18. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Pročitajte moj rad u stetoskopu “ishrana sportista” i na osnovu toga ćete videti svu komleksnost izrade jelovnika za sportistu. Obratite pažnju na osnovne parametre (ugljene hidrate, masti i belančevine) i odnos unosa po kilogramu telesne mase. Na osnovu toga sami sebi možete kreirati jelovnik koji će vam najviše odgovarati.