Postovani vec dva puta vam saljem pitanja ali nema odgovora. Izvinite i hvala

    Odgovoreno: 16. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Na sva pitanja koja su meni upućena dao sam odgovor. Nije se desilo do sada da postavljeno pitanje stoji na mom nalogu, jer je to prosto tehnički neizvodljivo, a meni pričinjava izuzetno zadovoljstvo da na ovaj način koliko god mogu pomognem. Za taj problem obratite se direktno urednicima stetoskopa jer je možda vaše pitanje (njihovom greškom) prosleđeno drugom doktoru.
      nadam sa da ćete razumeti moje objašnjenje, a da su i prethodna vaša pitanja meni upućena verujte mi da bih vam odgovorio.
      ako je i dalje vaš problem aktuelan, javite se!