Vec 6-7 meseci bolijem od bola u ramenu (adhaesiv capsulitis). Od terapije sam dobijao lekove protiv bolova i upale i sada idem na masazu i vezbe. Poboljsanje je minimalno. Sada mi je predlozena terapija rtg zracenja. Molim za Vase misljenje.

    Odgovoreno: 25. 05. 2008.
    • Odgovor za Pedju:
      Poštovani Pedja, niste mi napisali kako je došlo do povređivanja, koliko godina imate, da li ste sportista i kojim se sportom bavite i kojim se poslom bavite. Ja ću pretpostaviti da ste sportista i predlažem Vam sledeću terapiju: lasero terapija, magnetno impulsno polje, ultrazvuk, kineziterapija u kombinaciji sa hidroterapijom. Kod ove dijagnoze masaža ne daje neko vidno poboljšanje, pa sa tom terapijom možete prekinuti.