Postovani, sam kuci treniram sprint na 100m, hocu da vas pitam kako da povecam brzinu, da li je tu potrebna snaga ili jos nesto, mozete mi preporuciti vezbe da sto vise spustim vreme, kako razviti telo da spusti sto vise granice??? Molim vas za odgovor.

    Odgovoreno: 26. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Potrebna je snaga, pravilno disanje, dobra motorika i iznad svega dobra predisponiranost za sprint. Trener mora da ima napravljen mikro i makro program vašeg treninga. Sve ovo čini jednu celinu. Protiv sam uzimanja bilo kakvih suplemenata.