Vec duze vreme se bavim profesionalno odbojkom, i povremeno mi se desava da posle treninga osetim bol u zglobovima ruke. Taj bol traje narednih 5-7 dana, i ja u tom vremenskom periodo skoro da uopste nemogu da pomeram zglob (tj. Da savimjem/ispruzim saku) . Mazao sam i crnu konjsku mast ali mi ona nije toliko pomagala. Zanima me sta mi vi predlazete. Unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 03. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Postoji mogućnost da ste promenili tehniku udarca kod smeča ili servisa. Porazgovarajte sa trenerom o tome. Takođe, jedna od mogućnosti je da nemate kontinuitet u trenažnom procesu pa povećani intenzitet treninga sa pauzama u treningu može biti uzrok. U svakom slučaju javite se specijalisti sportske medicine koji će nakon pregleda predložiti najbolju terapiju.