Poz, imam jedno pitanje na koljenu desne noge tacnije pored koljena lijevo kad otvorite unutrasnju nogu pa u predjelu koljena imam jednu kilu to je kao jedna loptica ali mene to uopste ne boli treniram fudbal swaki dan idem na treninge i nikada nisam osjetio bol to se owako bas i ne primjecuje ali pri dodiru da i kada mi je noga ispravljena kada stiskam to ne boli me a kada skupim malo boli. Imam komsiju fizioterapeuta koji mi je rekao a dodjem kod njega da mi to makne sa elektrikom jer on radi sa sportistima i ima elektricne uredjaje, ali ja nisam posa bolje da mi ne dira to. Da li moram to da snimim s obzirom da nemam nikakve probleme?

    Odgovoreno: 27. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Dobro ste uradili što niste otišli na terapiju bez prethodno postavljene dijagnoze. Uradite ehosonografski pregled promene na kolenu, pa sa tim izveštajem javite se specijalisti sportske medicine koji će precizno reći šta valja raditi.