Pozdrav. . Imam bol u ruci kao da je misic istegnut, vjerovatno zbog vjezbanja u teretani, (biceps i triceps i misic na vrhu ramena) dal da strogo mirujem ili da nastavim sa vjezbanjem, mozda sa manjim intezitetom, vec bol imam oko 10-tak dana sto mi se cini da nije dobro, prvi put mi se to desava, kako je najbolje da se to izlijeci. . . Hvala vam mnogo. . .

    Odgovoreno: 28. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Javite se specijalisti sportske medicine koji će vas pregledati. Na ovo vas upućujem zbog toga što je rameni zglob najslabije ojačan od strane ligamenata. Tu je i splet nerava, tetiva i mišića koje sportisti često povređuju (pogledajte moj rad u stetoskopu “ povreda ramena”, možda pomogne da više saznate o celom ramenom pojasu) . Uradite i ehosonografski pregled ramenog i mišičnog dela, i ako postoje i najmanje promene prekinite sa treninzima, izlečite povredu. Ovo savetujem jer jednom dobro neizlečena povreda stalni je uzrok kasnijeg povređivanja.