Postovani, pre godinu i po dana sam pocela intenzivno da se bavim fitnesom.Idem na treninge 4 puta nedeljno,i imam program po kojem vezbam.Interesuje me da li moram redukovati program,u smislu povecanja broja ponavljanja ili kilaze?
     unapred hvala!

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Poštovana Mirjana moraćete da mi date više informacija o Vašoj sportskoj aktivnosti kako bih mogao  svojim savetom da pomognem. Prvo me interesuje koliko godina imate. Drugo, razlog zašto se baviti fitnesom (zbog takmičenja ili rekreacije), treće ukratko mi dostavite program vežbi po kojima radite i četvrto da li ste izvršili zravstveni pregled u nekoj od medicinsko-sportskih ustanova; ako niste obavezno to uradite.
      Fitnes je u svakom slučaju koristan ako je doziran i radi se pod stručnim nadzorom.  Najvažnije je da Vaše psiho-fizičko stanje posle vežbanja bude dobro. Dr sci med. Milorad Jerkan-specijalista sportske medicine

Komentari na pitanje: #4602

    • Ovako povrijedio sam zadnju lozu pre mjesec dana i dalje me boli mada to nisu jaki bolovi vrlo malo boli ali ne mogu trenirat, treniram karate imam 20. God, sta da radim da bi izlijecio??