Vec sam vam postavljao pitanje. . . Ne znam kako da vas posjetim o kom je slucaju rijec. . . Ali, rijec je bila o povredi koljena. . . I preporucilis te mi da uradim magnetnu rezonancu. . . Medjutim, ja sam to vec prije odradio i dobio misljenje doktora na osnovu snimka i on mi je rekao ako da 'nema nista' sve je ok. . . I da treba samo da radim na jacanju prednje loze, odnosno butnog misica. . . ! Da li je stvarno problem samo u tome da ojacam taj misic ili je moguce nesto drugo. . . ??. . Unaprijed hvala. . . !!!

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Kolega vam je dao dobar savet, jer jačanjem mišića butine (aktivni stabilizatori kolena) štitite koleno, koji zajedno sa pasivnim stabilizatorima (ligamentima) daju stabilnost kolenu.