Imam povredu prednje loze. Kad sam je povredio nastavio sam sa fudbalom i sad me vise boli nego prvih dana kad me tek prvi put zabiljelo. Kad god potrcim, zaboli me. Sta da radim??? Koliko dugo da odmaram?

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Uradite ehosonografski pregled povređenog mesta. (pogledajte moj članak u stetoskopu “povrede mišića”) ako je došlo do povređivanja, a nakon dobijanja dijagnoze, postupite po predloženom u tekstu. Pored ovoga, obavezno konsultujte specijalistu sportske medicine o konačnom pristupu lečenja.