Poštovani,
    Bavim se rukometom već 10-ak godina, povredio sam koleno pre godinu dana, urađena je magnetna rezonanca i rezultati su sledeći: potuna ruptura prednjeg ukrštenog ligamenta, istegnjuće unutrašnjeg ligamenta, oštećenje meniskusa i još par stvari. Sad znam šta to znači za mene, a interesuje me kakve operacije mi predlažete, gde se mogu obaviti koja je cena, posle povrede išao sam na fizikalne terapije, radio vežbe za jačanje butnih mišića ali džabe. Ali da se ne čeka pola godine da se dođe na red.
    Hvala vam unapred

    Odgovoreno: 14. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Treba uraditi ligamentoplastiku prednjeg ukrštenog ligamenta. Ona se radi u svim većim kliničkim centrima. Po zakonu o zdravstvenoj zaštiti ne čeka se duže od 30 dana. Na ostala pitanja stvarno nisam u mogućnosti da Vam odgovorim.
      Pozdrav.