Poštovani,
    Imam 15 god i dok trčim osećam bol na desnoj strani stomaka, a nekad i na obadvije strane. Zanima me uzrok bola i šta da uradim da prestane.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 30. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Uradite analizu krvi. Pravilno se hranite, uzimajte tečnost adekvatno Vašim potrebama (pogledajte moje tekstove na stetoskopu o ishrani i uzimanju tečnosti sportista). Trening dozirajte u saradnji sa specijalistom sportske medicine posle sportsko - medicinskog pregleda. Povećana fizička aktivnost koja nije adekvatna vašim fizičkim mogućnostima daje simptome koje opisujete.