Poštovani,
    Trčao sam i čuo sam kako mi je pukao mišić na listu leve noge pre tri dana. Mirujem, hladim list. Mažem no-dol kremu. Šta mislite? Imam 67 god
    Hvala

    Odgovoreno: 06. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Uradite ehosonografski predled lista. Mislim da se radi o rupturi (pucanju) t roglavog mišića (tricepsa sure). Sledi vam mirovanje prvih sedam dana uz kombinaciju krio i termo terapije. Nakon toga, uključite se u f izikalni tretman. Oporavak ponekad traje i dva do tri meseca. Slušajte savete lekara i oporavak će biti uspešan.