Moja rođaka ima debele noge, posebno butine. Traži savet od Vas da li da kupi steper ili leg medžik. Šta je efikasnije? I još, u slučaju da je po Vašem mišljenju bolji steper, da li onaj koji ima pokrete i u stranu šteti zglobovima?
    Zahvaljuje Vam se.

    Odgovoreno: 03. 04. 2009.
    • Vašoj rođaki savetujem da počne sa doziranim fizičkim aktivnostima. Od sportova bih jo preporučio kombinovano: plivanje, trčanje, odbojku i tenis. Način na koji Vi mislite da će smanjiti obim butina može da bude štetan, a siguran sam da će rezultat biti negativan.