imam jedno pitanje.Idem vec duze vreme u teretanu ali mi je nedavno konstatovana depresija sa panicnim napadima pa pijem trittico tablete.Do skoro sam koristila sagorevace masti pri treningu pa me zanima da li smem da ga koristim ovo je sastav Hrom pikolinat 200mg Ekstrakt citrus aurantium125 mg Farmaceutski čist kofein kompleks 100mg L-karnitin kompleks 1000 mg Nisam strcna i ne znam da li smem da kombinujem ova dva preparata jer se plasim da ne izazovem neku reakciju.Molim vas odgovorite mi sto je pre moguce jako mi je bitno.Hvala puno

    Odgovoreno: 24. 03. 2009.
    • Ne bi trebalo da uzimate kombinovano ove dve grupe lekova. Savetujem Vam da smanjite i rad u teretani (dok se Vaš psihološki status stabilizuje), a da se više posvetite rekreativnim aerobnim treninzima ( trčanje, vožnja bicikle i eventualno plivanje).