Doziranost kreatina i proteina prema Vašim antropometrijskim i funkcionalnim sposobnostima ne mogu da smetaju. Evo ovo pitanje sam postavio da li mogu da pijem kreatin/protein e sad pošto ja nisam baš shvatio onaj gore tekst, pa ako može malo da se pojasni. [izvinite na smetnji]

    Odgovoreno: 26. 02. 2009.
    • Telesna masa i telesna visina, kao i sport kojim se bavite, imaju veliki značaj u doziranju kreatina i proteina. Doziranost je takođe zavisi od statusa treninga: aerobnog ili anaerobnog. Gore navedeni suplementi mogu da se daju kod treninga snage, kod treninga brzinske izdržljivosti, kao i kod treninga aerobnog u anaerobnog statusa. Za sve gore navedene treninge različita je doziranost. Zato, ako želite još precizniji odgovor, dostavite mi kojim se sportom bavite, vašu telesnu masu i telesnu visinu, rang takmičenja u kome učestvujete, koliko dnevno, nedeljno imate trenuinge i koliko oni traju.