Da li možete da mi pomognete u vezi pronalaženja knjige Sportska medicina u praksi od dr.Milorada Jerkana, izdavač Prosveta iz Niša i Sportska medicina od dr.Radovana Medveda, izdavač Zagreb: Jugoslovenska medicinska naklada?

    Odgovoreno: 24. 02. 2009.
    • Nažalost, moja knjiga je kako sam obavešten, prodata. Ja lično nemam primerke pa vam ne bih mogao pomoći. Pitajte u knjižari Prosveta u Nišu. Knjigu profesora Medveda možete nabaviti u Medicinskoj knjizi u Beogradu, ili na starom DIF-u Beogradu.