Moja ćerka (16 godina) doživela je sportsku povredu, na treningu prilikom doskoka (odbojka). Povreda kolena je sanirana gipsanom imobilizacijom i sprovodjenjem fizikalne procedure. Medjutim, i nadalje ima povremana "ispadanja" kolena i bolove sa lateralnog aspekta kolenog zgloba. Dijagnoza ortopeda: laesio lig cruciati anterioris genus sin inveterata; laesio cornu posterioris menisci lateralils genus sin suspecta.
    Molim za savet. Da li je neophodno ići na hiruršku intervenciju?
    Unapred zahvaljujem na odgovoru