Zdravo,
    Prije nekoliko dana sam slomio domali prst na nozi. S obzirom da se bavim sportom (taekwondo), zanima me kada otprilike mogu očekivati povratak treninzima?
    Hvala.

    Odgovoreno: 21. 01. 2009.
    • U zavisnosti od mesta preloma na prstu minimalno odsustvo sa treninga taekwondo-a (zbog specifičnosti treninga i podloge na kojoj se trenira) je između 4 do 6 nedelja. Počnite odmah sa fizikalnim tretmanom i to sa magnetnim impulsnim poljem (ako imate gips na stopalu na delu gde je prelom napravite prozorče za aplikaciju laser zraka) i interferentne struje. Magnetno impulsno polje nesmetano probija gipsanu masu tako da je fizikalni tretman moguć.