Imam jake bolove u laktu - u pitanju je teniski lakat. Da li je operacija trajno rešenje ovog problema?

    Odgovoreno: 19. 01. 2009.
    • Nekad je operativni zahvat neophodan i to ako je “teniski lakat” već u podmakloj hroničnoj fazi, odnosno traje više godina, a preuzeta lečenja nisu dala rezultate. Ako na vreme počnete sa fizikalnim tretmanom i ispravite tehniku pokreta koji je doveo do povrede lakta, oporavak je moguć bez operacije.