Poštovani,
    hoću da Vas pitam, da li posle malo dužeg prekida aktivnog bavljena sportom (oko 10 meseci) fudbalom može da dovede do bolova u kostima, a ponekad ima i grčeve ili ima tu neki drugi razlog. I kakve analize treba da uradim?
    Puno pozdrava

    Odgovoreno: 13. 12. 2008.
    • Prekid fizičke aktivnosti u tako kratkom roku sigurno ne može da da tegobe na kostima koje Vi opisujete ako nije bilo nekih povreda u vreme bavljenja sportom. Što se tiče grčeva, neophodno je uraditi biohemijske analize i to jonogram, gde posebnu pažnju treba obratiti na odnos natrijuma (koji odaje vodu) i kalijuma (koji zadržava vodu u organizmu). Morate unositi više tečnosti!