Hvala na odgovoru, poslušaću Vas za steznike da ih ne nosim. Da li mogu da dodjem kod Vas na pregled i recite mi da li je ova ordinacija privatna ili državna. Ako može, gde se tačno nalazite, ja sam iz Novog Sada.

    Odgovoreno: 07. 12. 2008.
    • Dispanzer za medicinu sporta je državna ustanova i nalazi se u Nišu ulica Zetska b.b.- to je preko puta gradske bolnice, na parking placu gradskog stadiona. Možete da dođete kada god želite, samo se na vreme najavite zbog mojih mojih eventualnih obaveza van dispanzera.