Uporno pokušavam da nađem bilo kakvu informaciju o uticaju seksa na sport, tačnije pred neku aktivnost, stalno slušam kako to za muškarce nije dobro, a kod žena da je obrnuto... Radim seminarski rad na ovu temu, pa bi mi bilo kakva informacija bila od koristi...
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 03. 11. 2008.
    • Individualnost pojedinaca-sportista i vrsta sporta kojim se bave ima različite efekte na seksualni život sportista oba pola. Najverovatnije iz tog razloga nema mnogo stručnih radova koji ovu problematiku obrađuju. Razlog treba tražiti i u tome da sportisti nisu raspoloženi da pred takmičenje pričaju o toj temi. Posebno su sportistkinje zatvorenije po ovom pitanju u odnosu na sportiste. Nažalost, ne mogu da Vam dam neki konkretan odgovor koji bi Vama direkno pomogao.