Poštovani,
    zahvaljujem se na brzom odgovoru. Zamilela bih Vas još samo da me posavetujete šta da radim sa navedenim bolovima u pesnicama, laktovima, ramenima i stopalima?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 29. 10. 2008.
    • Savetujem Vam da mesec dana aktivno idete na plivanje (najmanje tri puta nedeljno). Nemojte da radite vežbe snage, niti da sebe opterećujete nošenjem teških stvari. Kada ne plivate uključite statičke vežbe (smanjen intenzitet), jer kod ovih vežbi rad je izražen u fiziološkom smislu, a u mehaničkom ne postoji. Ovim vežbama postići ćete dugotrajno povećanje mišićnog tonusa koji je kod Vas u ovoj fazi neophodan. Verujem da su bolovi koje opisujete (sve biohemijske analize uredne) nastali od povećanog fizičkog opterećenja i naglog pražnjenja depoa glikogena u jetri. Potrebno je vreme za regeneraciju. Oprez sa uzimanjem sumnjivih energetskih proizvoda.