Poštovani doktore,
    29.5.2008. imala sam povredu ljeve lopatice (na nju mi je pala kompozicija svjetala), imala sam već dvije fizioterapije i sad sam upućena i na treću, a bol je uvijek prisutna, čak se raširila. Ranije sam osjećala pekuću bol na mjestu udarca, a sad se bol širi na čitavo rame.
    Šta mi savjetujete?
    Puno pozdrava

    Odgovoreno: 27. 09. 2008.
    • Najverovatnije da je došlo i do oštećenja dela plexusa brachialisa (polazi iz vratnog predela) koji se spušta preko ramena, lakta, sve do prstiju, a često se manifestuje i refleksnim bolom ispod leve sise, pa često pacijent to povezuje sa srčanim tegobama. Savetujem Vam da u terapiju uključite laser, magnetno impulsno polje, ultrazvuk i eventualno, ako se bol širi duž ruke i interferentne struje. Obavezno radite vežbe za vratni predeo i idite na plivanje . Rezultat će biti sigurno dobar.